Bize Ulaşın

Estetikmed » İletişim

İletişim Formu

:
:
:
:
:
:
:

İletişim Bilgilerimiz

Bölge isimlerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Telefon : +90 444 7 633 / +90 212 257 34 34 / +90 507 604 45 29

    Fax : +90 212 212 23 17

    Adres : MECİDİYE CADDESİ NO:5 ESTETİKMED PLAZA MECİDİYEKÖY/ŞİŞLİ - İSTANBUL TÜRKİYE

    E-posta : info@estetikmed.com

    Genel Koordinatör - Gülcan Hanım
    0507 814 72 13 - gulcan@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Sema Hanım
    0507 604 45 30 - sema@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Aysun Hanım
    0507 650 46 65 - aysun@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Gülden Hanım
    0507 604 45 29 - gulden@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Hüsna Hanım
    0507 604 45 29 - husna@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 / +90 216 491 26 95 / +90 532 205 06 40

    Fax : +90 216 491 24 54

    Adres : 19 MAYIS CADDESİ IHLAMUR SOK NO:7 PENDİK - İSTANBUL

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Ebru Hanım
    0507 814 72 09 - ebru@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Nihal Hanım
    0507 604 45 32 - nihal@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Şerife Hanım
    0532 205 06 40 - serife@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Seda Hanım
    0507 604 45 32 - seda@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 /+90 216 496 11 11 /+90 532 175 30 35

    Fax : +90 216 496 01 10

    Adres : MEHMET AKİF CADDESİ FATİH BULVARI NO:145 / 3 SULTANBEYLİ - İSTANBUL

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Nermin Hanım
    0507 814 72 12 - nermin@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü - İldeniz Hanım
    0507 650 46 55 - ildeniz@estetikmed.com


    Müşteri Temsilcisi - Hülya Hanım
    0507 327 76 33 - hulya@estetikmed.com


    Müşteri Temsilcisi - Meryem Hanım
    0507 814 72 12 - meryem@estetikmed.com


  • Telefon : +90 444 7 633 / +90 216 328 74 74 / +90 532 696 72 94

    Fax : +90 216 328 74 76

    Adres : ATATÜRK MAH. ALEMDAĞ CAD. NO:126 ÜMRANİYE - İSTANBUL

    E-posta : info@estetikmed.com

    Genel Koordinatör - Çiğdem Hanım
    0532 696 54 77 - cigdem@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Büşra Hanım
    0507 650 46 70 - busraguler@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Merve Hanım
    0532 696 72 94 - merve@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 /+90 216 447 47 07 /+90 554 872 92 39

    Fax : +90 216 447 47 10

    Adres : POSTANE MH. TAAFFUZHANE CAD. NO:49/3 - 4 TUZLA - İSTANBUL

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Serap Hanım
    0554 872 92 49 - serap@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Nazlı Hanım
    0554 872 92 39 - nazli@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 / +90 262 641 87 87 / +90 532 696 28 92

    Fax : +90 262 641 87 97

    Adres : HACIHALİL MH. 1215 SK. NO:10 GEBZE - KOCAELİ

    E-posta : info@estetikmed.com

    Genel Koordinatör - Gülay Hanım
    0507 695 65 65 - gulay@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Arife Hanım
    0507 814 72 10 - arife@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü- Merve Hanım
    0507 695 65 65 - merve@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Bahar Hanım
    0532 696 28 92 - bahar@estetikmed.com

    Müşteri Temsilcisi - Gamze Hanım
    0532 696 28 92 - gamze@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 / +90 216 353 34 35 / +90 507 650 46 80

    Fax : +90 216 353 34 33

    Adres : KORDONBOYU MAHALLESİ HAMAM SOKAK NO:21 KARTAL - İSTANBUL

    E-posta : info@estetikmed.com

    Genel Koordinatör - Nuket Hanım
    0532 206 79 19 - nuket@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Özlem Hanım
    0507 724 7 633- ozlem@estetikmed.com


    Halkla İlişkiler Koordinatörü- Derya Hanım
    0507 724 7 633- derya@estetikmed.com


    Müşteri Temsilcisi - Kübra Hanım
    0507 650 46 80 - kubra@estetikmed.com


  • Telefon : +90 444 7 633

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 552 81 91

    Adres : AMBAR YOLU / AFYONKARAHİSAR

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - 0532 552 81 91

  • Telefon : +90 444 7 633

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 206 79 19

    Adres : Ankara

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Ebru Hanım
    0507 814 72 09 - ebru@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 206 79 19

    Adres : İzmir

    E-posta : info@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Sema Hanım
    0507 604 45 30 - sema@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 206 79 19

    Adres : Almanya

    E-posta : germany@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Ahmet Bey
    004915232043977 - germany@estetikmed.com

  • Telefon : +90 444 7 633 / +9647503452586

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 206 79 19

    Adres : ISKAN MUH. 60 STREET OFFICE NO: 164/45 ERBİL - IRAK

    E-posta : iraq@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Gülay Hanım
    0507 695 65 65 - gulay@estetikmed.com


  • Telefon : +90 444 7 633

    Fax : +90 216 491 24 54

    Gsm :+90 532 206 79 19

    Adres : Rusya

    E-posta : russia@estetikmed.com

    Halkla İlişkiler Koordinatörü - Aysun Hanım
    0507 650 46 65 - aysun@estetikmed.com